Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Новенська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 20511889) був реорганізований і увійшов до складу Токмацької громади

41 позачергова сесія від 01 листопада 2019 року

1. Про  зміни щодо виконання «Програми  раціонального використання території та комплексного містобудівного розвитку с. Нове та Харкове на 2017-2019 роки» на 2019 рік.

2. Про зміни щодо виконання «Програми розвитку території Новенської сільської ради ( с. Нове, Харкове, Пшеничне, Чистопілля, Мирне)

Токмацького району Запорізької області по наданню комунальних послуг на 2016-2020 роки на 2019 рік.

3. Про внесення змін та доповнень до рішення від 21.12.2018 року № 1 «Про сільський бюджет на 2019 рік».

4. Про зміни щодо виконання  Програми соціальної підтримки учасників бойових дій,  ветеранів  війни, праці, інвалідів та інших малозабезпечених громадян, які потребують допомоги на 2016-2020 роки» на 2019 рік.

5. Про надання адресної допомоги донорам Новенської сільської ради.

6. Про надання матеріальної допомоги до Дня захисника України.

7. Про надання  допомоги на оздоровчу реабілітацію.

8. Про надання  допомоги на лікування.

9.Про затвердження Порядку проведення громадських Обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

10.Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для обслуговування житлового будинку та господарських будівель для подальшої передачі у власність.

11.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для садівництва для подальшої передачі у власність.

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для подальшої передачі у власність.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування